Noster Rex

Tootjad

Uudiskiri

Uudiseid

Ühtegi RSS voogu pole lisatud

Best Body-L-karnitiini kapslid. 200 tk

200mg puhast L-karnitiini kapslis

 


Rohkem infot


17,00 € .

Saadaval Saadaval

Lisa minu soovinimekirja

Boonus Ostes antud toote, kogute 1 boonuspunkti, mille saate vahetada kupongi vastu, mille väärtuseks 0,02 €. Teie boonuspunktidL-karnitiin on aminohape mida tuntakse juba alates 1900 aastatest. Nime sai ta sellest, et esmaskordselt eraldati teda lihast (ladina keeles caro). Nimelt sisaldab liha seda kõige rohkem. Inimese organism valmistab karnitiini ka ise, peamiselt maksas. Seda moodustatakse teistest aminohapetest - metioniinist ja letsitiinist. Selleks kaasatakse veel C, B3 ja B6 vitamiinid ning raud. Inimorganismis on karnitiini 20-25 g, mis osutab selle füsioloogilisele tähtsusele. Vaid karnitiini L-isomeer on füsioloogiliselt aktiivne. Organism kasutab ööpäevas umbes 200mg maksa kaudu. Kõige külluslikum allikas karnitiini saamiseks toiduainetest on lambaliha.

L-karnitiinil on tähtis roll rasvade energiaks muundamisel. Paljud kulturistid ja fitnessi harrastajad üle maailma kasutavad karnitiini juba aastaid, saamaks lavavormi. Karnitiin on üks tähtsaimatest lisanditest kaalulangetajatele. Selleks, et kaotada oma kõhult rasvakiht, tuleb "see" toimetada sinna, kus seda põletama hakatakse. "See" koht on mikroskoopiline süsteem rakus, mida nimetatakse mitokondriks. Lihtsamalt öeldes aitab L-karnitiin põletamist vajaval materjali jõuda just sinna, kus teda põletama hakatakse. Treeningueelne aeg on parim karnitiini tarbimiseks, sest nagu uuringud on näidanud, intensiivistab see rasvapõletusprotsessi treeningu ajal kuni 25% ulatuses. Samuti aitab see edasi lükata lihasväsimust, kuna aktiivse rasvapõletuse käigus säästetakse glükogeeni ja teisi vajalikke aineid.

Turvalisus: L-karnitiini mõju on tõestatud paljude uurimuste käigus alates 1980 aastast kui selle  isomeeri suudeti eraldada. Uuringutel kasutatud suured annused (5g) päevas, pikema aja jooksul ei tekitanud mingeid kõrvalnähtusi organismis, vaid koguste mitmekordistamisel täheldati kõhulahtisust ning, et karnitiini imenduvus ei olnud enam nii kiire kui väiksemate annuste puhul.
Sellest ajast on L-karnitiini kasutatud ravapõletajana. Mõned uuringud on näidanud ka selle positiivset mõju  kestvusspordis kus see pidavat neutraliseerima nn. piimahappe teket.

             Ssisaldus 100g kohta       sisaldus ühe kapsli kohta
Energiat 1343 kj/316 kcal           6,72 kj/1,58 kcal
Süsivesikuid 60 g                           300 mg
Valku 19 g                                       95 mg
Rasva 0 g                                        0 g
L-Carnitiini 22,7g                         200mg

Pakend: 200 kapslit, 880 mg

Kasutusjuhend: 2 kapslit 2 korda päevas 30 min enne treeningut või sööki.

Klientide kommentaare pole hetkel.

Ainult registreerinud kasutajad saavad kommenteerida

Ostukorv  

(tühi)

Uued tooted

Hetkel pole uusi tooteid